طراحی سایت | طراحی سایت ارزان | طراحی وب سایت

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.
تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازندهٔ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب‌سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.
در آغاز، سایتهای وب با کُدهای ساده «اچ‌تی‌ام‌ال» نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان کُدنویسی که ساختار ساده‌ای به وب‌گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه‌های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.
با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از «CSS» جایگزین شد.
فناوری‌های یکپارچه سازی داده‌گاه‌ها (Database)، مانند زبان‌های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده اند. همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فن آوری‌های پویانمایی به صفحه ها، مانند فلَش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ‌تی‌ام‌ال.
در فضای کاری امروزی نیاز به طراحی وب سایت و داشتن یک سایت خوب و کارامد کاملا احساس می گردد.
با استفاده از طراحی سایت گروه نرم افازری ، می توانید محصولات و خذمات خود را به راحتی در دنیای مجازی به دیگران معرفی نمایید.


1. طراحي سايت كارخانجات، طراحي سايت موسسات توليدي، طراحي سايت كارگا هها
2. طراحي سايت فروشگاه ها، طراحي سايت مراكز خريد، طراحي وب سايت نمايندگي ها
3. طراحي سايت سازماني، طراحي وب سايت ادارات، طراحي سايت دواير دولتي
4. طراحي سايت دانشگاه ها، طراحي سايت مدارس، طراحي سايت آموزشگاه
5. طراحي سايت خبري، طراحي سايت خبرگزاري ها، روزنامه اينترنتي
6. طراحي سايت شخصي، طراحي سايت وكلا، مهندسين و پزشكان
7. طراحي سايت هاي هنري، طراحي وب سايت هنرمندان، هنركده ها
8. طراحي سايت بانك، بورس و سيستم هاي مالي آنلاين
9. طراحي انجمن هاي گفتگو، طراحي فروم، طراحي تالار گفتگو
10. طراحي وب سايت علمي و پژوهشي
11. طراحي سايت هاي سرگرمي و موسيقي
12. طراحي سايت بانوان، طراحي سايت آشپزي و مجله اينترنتي زنان